Whatsapp

Telefon
Kaskonuzu Yaptırın

Paranız Cebinizde Kalsın!


Telefon Kaskosu
Telefon kaskosu, garanti kapsamında olmayan kullanıcı kaynaklı arızalanmalarda veya hırsızlık, gasp sonucu telefonun çalınması durumunda devreye giren, cihazı ve cihaz kaynaklı maddi kaybınızı güvence altına alan bir sigorta hizmetidir. Tüm sigorta türlerinde olduğu gibi telefon kaskosu için de Sigortalar buradann hızlı teknolojik alt yapısını tercih edebilirsiniz. Branşlarında en iyi sigorta şirketleri ile çalışan Sigortalar burada ile, telefon sigortasında da size en iyi fiyat garantisini, en kısa zamanda sunmaktadır.
Telefon Kaskosu Neleri Kapsar?
Telefon kaskosu günlük hayatta istenmeyen durum ve kazalar içerisinde cihazınızı güvence altına alan bir sigortadır. Kaza sebebiyle oluşan hasarlar ve kırılmalarda devreye girer. Cep telefonu kaskosu, aynı zamanda yüksek voltaj elektrik enerjisi ve kısa devre nedeniyle oluşan bütün arızalar sonucunda cihazı koruma altına alır. Bunlarla beraber, hatalı aksesuar kullanımı sonucu oluşan zararlar ve sıvı teması sonucunda meydana gelen bozulmalarla ilgili kullanıcı hatalarında da geçerlidir. Cihaz hasar alıp kullanılamaz durumda olduğunda sigorta şirketi tarafından, poliçede belirtilen oranda para iadesi gerçekleştirilir. Telefon sigortası 1 yıl süreyle geçerlidir.
Telefon Kaskosunun Avantajları Nelerdir?
Telefon kaskosu, telefonunuzu gönül rahatlığıyla kullanmanızı sağlamakla beraber, teknik destek ve ücretsiz lojistik hizmeti dahil birçok yan hizmeti de kapsar. Telefonunuzu ücretsiz tamir ettirmenin yanı sıra, size özel 7/24 aktif olan müşteri hizmetleri çözüm destek hattı ve ücretsiz lojistik ulaşımıyla cihazınız kapsamlı bir hizmet altına alınmış olur. Kullanıcı kaynaklı yaşanan ve garanti kapsamına dahil olmayan tüm hasarları karşılayan cep telefonu sigortası, cihazı gönül rahatlığıyla kullanmanızı sağlar. Ayrıca olası tamir durumlarında aktif müşteri hattıyla sınırsız bilgi sahibi olma avantajına sahip olabilirsiniz. Sigortalar Burada ile ek masraf olmadan sigorta işlemlerinizi gerçekleştirirsiniz. Her türlü sorunuz için Sigortalar Burada müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.
Neden Telefon Kaskosu Yaptırmalısınız?
Günümüzde bankacılık işlemleri ve fatura ödemeleri başta olmak üzere, günlük hayattaki birçok aktivite cep telefonları üzerinden gerçekleşir. Bir cep telefonunun kırılmaz ekran koruyucu veya koruma kılıfı takılı olması tam kapsamlı bir güvenlik tedbiri değildir. Bu koruma yöntemleri sıvı teması, düşme, kırılma ve yüksek voltaj gibi dış etkenlere karşı cihazı koruyamaz ve garanti sonlanır. Telefon sigortası ile bu sebeplerden dolayı oluşacak tüm hasarlar sonucunda telefon güvence altına alınır. Ani durumlarda telefonsuz kalmak işleri aksatabileceği gibi gündelik yaşamdaki iletişimimizi ve sosyal yaşantımızı doğrudan etkiler. Sigortalar burada aracılığı ile alacağınız cep telefonu kaskosu, telefonunuzu tam kapsamlı koruma altına alır. Böylece cihaz, kapsamlı bir koruma altına alındığı için tüm dış etkenlere karşı korunur. Oldukça yüksek maliyetli ürünler olan cep telefonları garanti kapsamında değilse veya garanti kapsamı içerisinde yer almayan bir sebepten dolayı hasar görürse onarım bedeli yüksek fiyatlara çıkabilir. Böyle durumlarda cihaz, cep telefonu sigortası ile uygun, bütçe dostu bir maliyetle güvence altına alınır.
Bizimle İletişime Geç!

Detaylı Bigi İçin Bize Ulaşın!

 • Türk Nippon Sigorta
 • Türkiye Sigorta
 • Bereket Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Doğa Sigorta
 • HDI Sigorta
 • Orient Sigorta
 • Quick Sigorta
 • Ray Sigorta
 • Unico Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Allianz Sigorta