Kampanyalar & Duyurular

Neden Evcil Hayvan Sigortası Yaptırmalısınız?

Evcil hayvanlar günümüzde pek çok insanın en yakın dostları haline gelmiş durumdadır. Bu sevimli dostlar aynı zamanda evin neşesi olarak öne çıkıyor. Kedi ve köpekler başta olmak üzere farklı kuş türleri ile birçok evcil hayvan türü beslenmektedir. Elbette onların dostluğu kadar sağlığının da dikkate alınması büyük önem arz eder. Tabii söz konusu bu durum olduğu vakit veteriner masrafları da ciddi anlamda zorlayabilir.

Bu durumu önleyebilmek için ise günümüzde Evcil Hayvan Sigortası son zamanlarda çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle sağlamış olduğu faydaları üzerinden başta maliyet olmak üzere pek çok ayrıcalıktan yararlanma şansı elde edilmektedir.

Evcil Hayvan Hayat Sigortası Yaptırmanın Sebepleri Nelerdir?

Can dostları koruyabilmek için Evcil Hayvan Sigortasının yapılması büyük önemi taşımaktadır. Bu durum aynı zamanda Pati Sigortası olarak da ifade edilebilir. Özellikle de sağlamış olduğu faydaları üzerinden önemli bir yer taşıdığını söylemek mümkündür.

  •  Veteriner masrafları önemli oranda azaltılabilir.
  •  Evcil hayvanların periyodik olarak bakımı yapılabilir.
  •  Çok daha sağlıklı ve güvenli bir şekilde, uzun ömürlü yaşam sürdürebilirler.
  •  Kronik rahatsızlıklar için özel olarak tedavi imkanı elde edilir.
  •  Düzenli olarak uygulanacak tedavi konusunda destek sağlanır.
  •  En iyi sağlık ve bakım tedavi yöntemleri kullanılabilir.

Bu ve benzeri gibi daha birçok avantajdan yararlanma imkanı hayvan için hazırlanmış özel sigorta dahilinde kullanım imkanı tanımaktadır.

Farklı Hayvan Türleri İçin Sevimli Dostum Sigortası

Evcil olarak günümüzde birçok farklı hayvan türü beslenmektedir. Özellikle onların getirdiği neşe ve pozitiflik, aynı zamanda dostluk olarak da ön plana çıkmaktadır. Tabii bu konuda kedi ve köpek ile beraber kuş türleri özellikle çok yaygın değerlendirilmektedir. Aynı zamanda farklı balık türleri ve sürüngen çeşitleri üzerinden de bu sevimli dostlar beslenir.

Elbette aynı zamanda onların bakımının düzenli ve sağlıklı bir şekilde yapılması çok önemlidir. Bu sebepten dolayı sevimli dostum sigortası ön plana çıkıyor. Bunu sağlayabilmek için ise hızlı teklif alabilmek adına site üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar varan taksitler eşliğinde poliçenizi gerçekleştirerek, can dostunuzun bakımını düzenli şekilde sağlamanız mümkündür.

Evcil Hayvan Sigortası Kapsamında Olan Unsurlar Nelerdir?

Sigorta şirketi ile birlikte poliçe kapsamına bağlı olarak Evcil Hayvan Sigortasındaki kapsam değişkenlik gösterebilir. Tabii bunun dışında belli başlı bazı hususlar ortak şekilde ön plana çıkmaktadır. Örneğin kaza ve hastalık ile beraber yaralama gibi durumlar karşısında masraflar bu sigorta kapsamında karşılanır.

Aynı zamanda bunlar içerisinde ameliyat, aşı, ilaçlar ve teşhis ile tedavinin yanı sıra rehabilitasyon gibi pek çok uygulama söz konusudur. Aynı zamanda evcil hayvanın üçüncü kişilere verebileceği zarara karşı da bu sigorta masrafı karşılama olanağı sağlar.

Yani hem maddi hem de manevi olarak yaşanabilecek pek çok zarara karşı ciddi masraflardan kurtulma imkanı elde edilebilir. O yüzden tüm bunlar göz önüne alındığında, Evcil Hayvan Sigortasının önemi oldukça büyüktür.

Evcil Hayvan Sigortası Yaptırma İmkanı

Basit birkaç uygulamayı tamamlamak suretiyle herkes Evcil Hayvan Sigortasını yaptırabilir. Böylece can dostunu sağlığını korurken aynı zamanda maddi zorluklardan da kurtulma şansı elde edilebilir. Bunu sağlayabilmek için site üzerinden bağlantı kurmak suretiyle hızlı teklif al üzerinden başvuru yapmak yeterlidir.

Daha sonra evcil hayvan konusunda gerekli tüm bilgiler alınmak suretiyle, en uygun Evcil Hayvan Sigortası teklifleri sunulur. Böylece minik dostunuzu en iyi şekilde korurken, aynı zamanda maddi olarak da pek çok yükümlülükten kurtulma imkanı elde edilebilir. Sağlamış olduğu önemli olanaklardan yararlanmak için hemen site dahilinde başvuru gerçekleştirmeniz yeterlidir.

Evcil Hayvan Sigortası Fiyatları Nasıldır?

Genel çerçevede belli başlı kriterlere bağlı kalmak suretiyle Evcil Hayvan Sigortası fiyatları değişkenlik gösterebilir. Bu konuda hayvanın türü ile birlikte ırkı ve yaşı genel çerçevede ele alınmaktadır. Aynı zamanda sağlık durumu ile beraber sigorta şirketine bağlı olarak da fiyatlar farklılık gösterebilir.

Diğer yandan poliçe kapsamı da yine fiyatlara etki eden en önemli hususlar arasında gelmektedir. Bu kriterler ele alınmak suretiyle genel bağlamda oldukça uygun fiyatlar kapsamında Evcil Hayvan Sigortasını yaptırmak mümkündür.

Site bünyesinde başvuru yapmak suretiyle gelen teklifler üzerinden en doğru seçeneği tercih edebilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olan Sağlık Sigortası kapsamında can dostunuzun sağlığını garanti altına alabilirsiniz. Minik dostun uzun yıllar sağlıklı şekilde yaşamasına imkan vermek mümkündür.

Evcil Hayvan Sigortasının Önemi Nedir?

Evcil hayvanlar özellikle ev ortamına alıştıktan sonra çok da hassas bir yapıya bürünürler. Özellikle fiziksel olarak düzenli olarak bakım ve tedavilerin yapılması çok önemlidir. Böyle durumlarda veteriner masraflarını ciddi anlamda öne çıktığını söylemek mümkün. Aynı zamanda dışarıda yaşanacak olası durumlar anlık masraflar yaşatabilir.

Diğer yandan minik dostların sağlığının yine tehlikeye girme durumu söz konusu olabilir. Tüm bunları önlemek ve önüne geçebilmek için ise Evcil Hayvan Sigortasının önemi ön plana çıkmaktadır. Bu sigortayı sağlayabilmek için site üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Bilgi almak için 0216 232 40 20 numaralı telefondan ya da WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Deprem Sigortası Yaptırmanın Faydaları
Deprem Sigortası Yaptırmanın Faydaları

Zorunlu deprem sigortası sayesinde birçok kişinin depremden kaynaklı olarak ortaya çıkar maddi hasarların teminatını sağlayabilmek için gerçekleştirilir. Mülk sahibinin burada depremden etkilenen konutunun maddi hasarını ilgili komu kuruluşlarının yaptığı Dask sayesinde güvende hissetmesine yardımcı olur.

Gönderiyi oku
Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?
Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Tamamlayıcı sağlık sigortası, konsültasyon, tetkik ve tahliller gibi ayakta tedavi masrafları ile yatarak tedavi gerektiren ameliyat, diyaliz ve ev hizmetleri masraflarını karşılar. Aynı zamanda, ek sağlık sigortanızı ek teminat içerecek şekilde genişletebilirsiniz.

Gönderiyi oku
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Demek?
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Demek?

Sağlık sorunlarınızın mutluluğunuzu gölgelememesi ve yeterli sağlık promosyonunu alabilmeniz için sizi tamamlayıcı sağlık sigortası ile tanıştırmak istiyoruz.

Gönderiyi oku

Avantajlı Tüm
Sigortalar Burada!

Sigorta Şirketini Karşılaştıralım,
Size en uygun sigorta teklifini sunalım.

Biz Size Ulaşalım

Aşağıdaki forma bilgilerinizi girerek size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo