Kampanyalar & Duyurular

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatları firmadan firmaya değişmektedir. Bu şekilde seçilen sigortalar oldukça faydalı bir sigorta olmaktadır. Son zamanlarda sigorta poliçeleri bunlardan etkilenmiş ve sonuç olarak seçilecek poliçeye fiyatlandırmalarda bulmuştur. Sağlık Sigortasının öneminin kavrandığı zaman önce fiyatlar kontrol edilir. Bu yönüyle Sağlık Sigortasının avantajları bakıldığında düşük miktarlarda ödemeler yapılarak yüksek kalitede sonuç almak gibi bir etkisi olduğu da görülmektedir.
Bundan dolayı Sağlık Sigortası dikkat edilerek yaptırılması önemli noktalar arasında yer almaktadır. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası genellikle SGK ile anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarındaki hizmet tutarlarının SGK tarafından karşılanmasıdır. Sağlık Sigortası yapılırken özellikle SGK anlaşmalı hastanelerin imzalamış oldukları sigortalar çerçevesinde değerlendirmeler yapılıp buna göre seçimler yapılmalıdır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne İşe Yarar?

Pandemi döneminde bunun önemi daha fazla anlaşılmıştır fakat sağlık sigortasının asıl önemi hastanelerdeki fiyatların artmaya başlamasıyla daha çok belirginleşmiştir. Bir Sağlık Sigortası araştırması yapılırken bu Sağlık Sigortasının  SGK ile anlaşmalı olması önemli olmaktadır. SGK anlaşması olmayan hastanelerin genellikle hizmet tutarları kişilerin kendileri tarafından karşılanmakta olup bunu yaşamamak için SGK anlaşmalı hastanelere gidilir ve bu hizmet bedelinden kurtulmuş olunmaktadır.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kişilerin tüm sağlık sorunlarında gittikleri hastanede en kaliteli hizmeti almasını da sağlamaktadır. SGK anlaşması olmayan hastaneler için ameliyatlarda, bakım gerektiren hastalıklarda ya da normal tedavilerde ek bir limitiniz ortaya çıkar. Bunlara dikkat edilerek Tamamlayıcı Sağlık Sigortası edinildiğinde ortadan kalkacak olan problemler neticesinde kaliteli bir şekilde hizmet almanın sağlanmış olması gerekir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının Avantajı

Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları belirli dönemlerde tüm hastane masraflarının karşılanmasının sağladığı için en önemli sigortalar arasında yer almaktadır. Sağlık ihtiyacı insanlığın var olduğu dönemden itibaren her aşamada gerekli olan ve çeşitli hastalıkların tedavi edilmesi gereken bir süreci barındırır. Bu nedenle sağlıklı olabilmek için rutin kontrollerden geçilmeli ve bu rutin kontrolleri de Sağlık Sigortası tarafından karşılandığını zaman oldukça avantajlı olmaktadır. Tamamlayıcı Sağlık Sigortalarının en büyük avantajı bu sigortalar kapsamında gittiğimiz hastanede sizlere ek bir limitin çıkmıyor olmasıdır.

Hastaların rahatlıkla hastaneye gidebileceği bu sigorta sisteminde tereddüt olmadan hastaneye gidilip tedaviye başlanması da kaçınılmazdır. Ekonomik sıkıntılarla cebelleşen Türkiye bu kapsamda uygun Sağlık Sigortaları bulmak açısından da çalışmaktadır. Birçok firma bu kapsamda çalışmalar yürütürken başarılı olan firma sayısı da fazladır. Özellikle günümüzde sağlık açısından ciddi anlamda tehdit eden korona vakaları gibi çeşitli olaylar sonrasında sağlığa veren önem de artmış ve sağlık açısından gerekli olan tüm işlemlerin gerçekleştirilmesi sağlanmıştır.

Neden Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına Sahip Olmalıyım?

Sağlık Sigortasına sahip olmanın en özel yanı bu Sağlık Sigortalarının ömür boyu geçerli olması ve belirli uygun fiyatlı bütçelerle yapabileceğiniz Sağlık Sigortasıyla kolaylıkla hizmet alabilmenizdir. Özellikle hastanelerde hizmet alabilmenin zor olduğu görülen şu dönemlerde kaliteli bir Sağlık Sigortasının sahip olmak oldukça önemlidir. Genellikle Sağlık Sigortası edinmek isteyen kişiler bu sigortaların pahalı olmasını düşünerek tercih edilmemesine sebebiyet verebilmektedir. Fakat uygun fiyatla yüksek performanslı bir hizmet alınması tamamlayıcı Sağlık Sigortası  ile gerçekleşebilmektedir Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına  başvurabilmesi için kişinin öncelikli olarak SGK borcunun olmaması ve bu sayede de SGK’lı olması gerekmektedir. Ayrıca bu kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve belirli bir yaş sınırını geçmiş olması önemli olmaktadır. SGK’lı olan hastalar için yapılacak işlemlerin tamamını SGK karşılamaktadır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasını Nasıl Başvurulmaktadır?

ÖzellikleTamamlayıcı Sağlık Sigortasından yararlanmak isteyen kişilerin SGK’lı olması durumunda herhangi bir problem yaşamayacak ve kolaylıkla başvuru yapabileceklerdir. Bu hizmetlerden kolayca yararlanmasını sağlayan SGK herhangi bir sorun olmadan başvuruları kabul etmesini sağlamaktır. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kullanım açısından da yüksek performans sağladığı için herkesin tercih ettiği sigorta türleri arasında yer almaktadır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nasıl İşlemektedir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası genellikle SGK aracılığıyla ödenen prim borçları sonucunda yatarak ya da ayaktan tedavilerinin gerçekleştirildiği limitli ya da limitsiz şekilde belirlenen bir sigorta sistemidir. Öncelikle bu sisteme başvurabilmek için belli firmalarla çalışıp bu firmalar tarafından oluşturulan sigorta kapsamında SGK'nın anlaşmalı olduğu kurumlarda Sağlık hizmeti almanız da mümkün hale gelecektir.

Bu doğrultuda SGK tarafından yapılan kampanyaları kaçırmadan sigorta primlerini ödeyerek bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Özellikle pandemi sonrasında hastanelerde yoğunlaşma olduğu belirtilerek bu kapsamda SGK'nın önemi de arttırılmış olmaktadır. Özel Sağlık Sigortalarından yararlanarak da bu faydalardan yararlanılmaktadır.

Detaylı bilgi almak için 0216 232 40 20 numaralı telefondan ya da WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Deprem Sigortası İşyerleri İçin Yapılır mı?
Deprem Sigortası İşyerleri İçin Yapılır mı?

Son zamanların en büyük felaketleri arasında yer alan; merkez üssü Kahramanmaraş depreminde çok fazla hasar aldığımızı görüyoruz. Burada birçok yapının göçük altında kaldığını ve bununla birlikte ciddi ölümlerle karşı karşıya olduğumuz durumlar söz konusudur.

Gönderiyi oku
Yeni Trafik Sigortası
Yeni Trafik Sigortası

Trafik sigortası özellikle günümüzde en çok gerekli olan sigorta çeşitlerinden bir tanesidir. Bunun temel sebebi bu sigortayı kullanacak kişilerin sağlık açısından önlemlerinin sağlanması ve bir problem olması dahilinde çözüme ulaştırılmasının sağlaması gerekmektedir.

Gönderiyi oku
Zorunlu Trafik Sigorta Teklifi Al
Zorunlu Trafik Sigorta Teklifi Al

Yoğun trafiğin yaşandığı yerlerde trafik sigortası yaptırdıktan sonra kazalar problem olmaktan çıkmaktadır. Özellikle son zamanlarda trafik sigortası yaptırmayan kişiler için bu ciddi bir sorun haline gelmiştir. Trafik sigortası yapılmadığı zaman büyük problemlerin oluşması da uzak olmamaktadır.

Gönderiyi oku

Avantajlı Tüm
Sigortalar Burada!

Sigorta Şirketini Karşılaştıralım,
Size en uygun sigorta teklifini sunalım.

Biz Size Ulaşalım

Aşağıdaki forma bilgilerinizi girerek size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo