Kampanyalar & Duyurular

Türkiye Pazarına Girecek Elektrikli Araçlar

Geleceğin otomobilleri olarak da öne çıkan elektrikli araçlar her geçen gün daha da güçlenmeye devam ediyor. Tabii bununla beraber dünya çapında sayıları artmaktadır. Bu konuda birçok farklı marka ve model üzerinden, değişik özellikleri doğrultusunda elektrikli araçlar tercih edilmektedir. Türkiye pazarına girecek elektrikli araçlar ise her geçen zaman daha da artış gösteriyor.

2023 yılı için ele alınan verilere bakıldığında ise yaklaşık olarak 48.000 kadar elektrikli araç satışı gerçekleşti. Bu da pazar payının yaklaşık olarak 6,5 kadarı etmektedir. Elbette bu konuda daha uygun fiyatlı ve doğru seçenekte altında elektrikli araç seçimi çok büyük önem taşır.

Türkiye Pazarındaki Elektrikli Araçlar

Yeni yıl itibariyle piyasaya sunulan birçok önemli elektrikli araç bulunmaktadır. Özellikle bunlar değişik marka ve modeller doğrultusunda ön plana çıkar. Buna göre farklı marka ve modelleri üzerinden Türkiye pazarına girecek olan elektrikli araçları şöyle ifade etmek mümkün.

 • Tesla
 • Tog T100 V2
 • MG4
 • Skywell ET-5
 • Renault Megane e-Tech
 • Opel Mokka
 • Volvo xc40
 • Renault Zoe
 • Mercedes Benz EQB

Tabii bu şekilde daha birçok farklı marka ve model üzerinden araçların yer aldığını söylemek mümkün. Fakat özellikle bu araçlar Türkiye piyasasına girecek ve çok fazla tercih edilecek seçenekler içerisinde yer almaktadır. Özellikleri ve fiyatlarına bağlı olarak birçok değişik seçenek üzerinden tercih yapmak mümkündür.

Elektrikli Araçlar İçin Kasko

Her geçen zaman elektrikli araçlar dünya çapında önemini arttırmaya devam ediyor. Bununla beraber dünyanın birçok yerinde olduğu gibi Türkiye'de de satışı her geçen yıl yükselmeye devam etmektedir. Ancak bu araçlar teknolojik bakımdan gelişmiş olsa bile aynı zamanda oldukça hassas yapıya sahiplerdir.

Bu sebepten dolayı olası kazalar veya farklı arıza durumları adına kasko büyük öneme sahiptir. Böylece doğabilecek olası zararlarını önüne önemli oranda geçme şansı elde edilebilir. Bu konuda ise en uygun kasko teklifi al seçeneğini değerlendirmek için site üzerinden bağlantı kurmak yeterlidir.

Hızlı şekilde teklif alabilmek için gerekli olan kısmı doldurmak yeterlidir. Daha sonra karşınıza çıkacak olan farklı teklifleri karşılaştırmak suretiyle kendiniz için en doğru olanı tercih edebilirsiniz.

Elektrikli Araçlar İçin Kaskonun Önemi Nedir?

Elektrikli araçlar ile beraber aslına bakılırsa bütün farklı araçlar için kasko büyük önem arz eder. Aracını satın alınması ile beraber mutlaka kaskonun hızlı bir şekilde yapılması gerekir. Çünkü sağlamış olduğu yararlar uzun vadede etkisini önemli oranda göstermektedir.

 • Her türlü kaza ve hasardan koruma imkanı verir.
 • Hırsızlık ve soygunculuk korunması mevcuttur.
 • Doğal afetlere karşı koruma imkanı elde edilebilir.
 • Cam kırılması ile beraber cam değişimi işlemi sağlanabilir.
 • Yedek araç temini ihtiyaç duyulduğunda elde edilebilir.
 • Bir takım çevresel zararlar söz konusu olduğunda bunun temini gerçekleşebilir.

Bu şekilde yukarıda yer alan örnekler ve benzeri gibi korumalar neticesinde araç üzerinden önemli oranda masraf zararlarından kurtulma şansı elde edilebilir.

Elektrikli Araçlar İçin Kasko Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Söz konusu elektrikli araçları olduğu zaman özellikle kasko konusunda dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar mevcuttur. Özellikle kasko türü ve kapsamına bağlı olarak detaylı bir inceleme yapmak çok önemlidir. Ayrıca sigorta şirketi seçimi ve prim ücreti de bu konuda ele alınmalıdır.

Ödeme şartları ile birlikte iptal durumları da ön plana çıkar. Tabii bu ve benzeri gibi birçok seçeneklerin dışında kasko fiyatı çok önemlidir. Doğru fiyatlandırma ile beraber en kaliteli firmayı seçmek için ise karşılaştırma yapılması gerekir.

Bu karşılaştırmayı kurumsal çatı altında sağlayabilmek adına ise site üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. Buradan yapacağınız başvuru ile beraber birden fazla şirketi karşılaştırabilir ve kendiniz için doğru olan kasko hizmetini seçebilirsiniz.

Türkiye'de Elektrikli Araçların Durumu Nedir?

Türkiye'de elektrikli araçlar her geçen zaman daha da ilgi çekmeye devam ediyor. Özellikle pek çok önemli marka ve model dahilinde farklı özelliklere sahip elektrikli araçlar satışı sunulmuş durumdadır. Özellikle 2023 yılı itibariyle 48.000'den fazla değişik marka ve model üzerinden elektrikli araç satışı gerçekleşmiş durumdadır.

Elektrik istasyonları konusunda da ülkenin dört bir tarafında her geçen zaman durum gelişim göstermeye devam ediyor. Daha düşük maliyet ve aynı zamanda çevresel faktörlere karşı da sunmuş olduğu pozitif etki nedeniyle, elektrikli araçların dünya çapında artma ihtimali de oldukça yüksektir.

Elektrikli Araçlar İçin Kasko Fiyatı

Bütün değişik marka ve modeller adına elektrikli araçlar için kasko büyük önem taşır. Ancak bununla beraber kasko seçimi yaparken fiyatı da önem vermek gerekmektedir. Bu doğrultuda doğru seçimi yapabilmek için ise site üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. Özellikle Türkiye piyasasında İhtiyacınız olan en güvenilir kasko şirketlerine kolay bir şekilde ulaşmanız mümkün.

Bu doğrultuda kasko fiyatı al seçeneği için hızlı teklif alma bölümüne başvurmanız yeterlidir. Yapacağınız başvurunun ardından ise karşınıza çıkacak olan firmaları karşılaştırabilir ve buna göre en doğru seçimi gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için 0216 232 40 20 numaralı telefondan ya da WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Konut Sigortası Yaptırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
Konut Sigortası Yaptırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Yaşanabilecek olası risklere karşı maddi kayıpları önleyebilmek için konut sigortaları büyük öneme sahiptir. Her bina için fark etmeden mutlaka konu sigortasının yapılması gerekir.

Gönderiyi oku
Neden Evcil Hayvan Sigortası Yaptırmalısınız?
Neden Evcil Hayvan Sigortası Yaptırmalısınız?

Evcil hayvanlar günümüzde pek çok insanın en yakın dostları haline gelmiş durumdadır. Bu sevimli dostlar aynı zamanda evin neşesi olarak öne çıkıyor. Kedi ve köpekler başta olmak üzere farklı kuş türleri ile birçok evcil hayvan türü beslenmektedir

Gönderiyi oku
Özel Sağlık Sigortası Neleri Karşılar?
Özel Sağlık Sigortası Neleri Karşılar?

Özel sağlık sigortası tıbbi tedaviye ihtiyaç duyulması durumunda yaptırılan sigortadır. Ülkemizde özel sağlık sigortası ile hastanelerde özel hasta olarak tedavi olabilirsiniz noktada onunla birlikte fizyoterapi gibi durumlar karşılanmadığında sağlık giderlerinin ödenmesine de özel sağlık sigortası katkı sağlar.

Gönderiyi oku

Avantajlı Tüm
Sigortalar Burada!

Sigorta Şirketini Karşılaştıralım,
Size en uygun sigorta teklifini sunalım.

Biz Size Ulaşalım

Aşağıdaki forma bilgilerinizi girerek size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo