Yardım

Yardım

Yardım icon

Sistemde Kasko , Trafik , DASK ve Ferdi Kaza ürünleri için online teklif alınmaktadır. Diğer sigorta branşları ile ilgili teklif almak için 0216 232 40 20 ’i arayabilirsiniz.

• 10 yaşından büyük araçlar için sistemden teklif alınabiliyor mu ?

Sigorta Şirketleri, 10 yaş üzeri araçlara sigorta teklifi alımı sorguyu genişlettiği için bu yaştaki araçlara denetim uygulamaktadır; bu sebeple tüm Sigorta Şirketlerinden her zaman fiyat alınamayabilir. Böyle durumlarda 0216 232 40 20 ‘no lu çağrı merkezi ile irtibata geçmeniz uygun olacaktır.

• Motosiklet, traktör, çekici kullanım tarzı araçlara fiyat alınabiliyor mu ?

Sigorta Şirketlerinin fiyatlama tarifesinde otomatik fiyatlanamayan araç tipi olduğu zaman fiyat alınamayabilir. Böyle durumlarda 0216 232 40 20 ‘no lu telefondan çağrı merkezimiz ile irtibata geçiniz.

• Online ‘dan alınan trafik ve kasko Sigortası fiyatları ile acentelerden alınan trafik ve kasko Sigortası fiyatları farklılık gösterebilir mi ?

Trafik Sigortası için Online ‘dan alınan ve acenteden alınan tekliflerde yine aynı Sigorta Şirketi olduğunda fiyat farklılığı olmaz; farklılık göstermesi kanunen yasaktır.

• Az sayıda Sigorta Şirketi teklifi alınmasının sebepleri nelerdir ?

Teklif almak istediğiniz araç 10 yaşın üzerindeyse, sürücünün geçmiş hasarları yüksek ise , sürücünün geçmişinde hiç Kasko & Trafik poliçesi yok ise, Sigorta Şirketlerinin prim hesaplama kriterlerine bağlı olarak ilgili araç için az sayıda sigorta şirketinden teklif gelmiş olabilir.

• Sigorta Şirketlerinin fiyatlarının birbirinden farklı olmasının nedeni nedir ?

DASK haricindeki tüm Sigorta ürünleri serbest tarife ile çalışılır. Her Sigorta Şirketinin kendi ürünü için tarifesi farklıdır. Bu sebeple Sigorta Şirketlerinin ürünleri arasında fiyat farkı vardır.

• Mail adresi ve GSM bilgisi girilmeden teklif alınabiliyor mu ?

Mail adresi ve GSM bilgisi girilmeden teklif alınabilir; Ancak sigorta şirketinin kim olduğu görülmez. Sigorta şirketi karşılaştırılabilmesi için üye olunması gerekir.

Avantajlı Tüm
Sigortalar Burada!

Sigorta Şirketini Karşılaştıralım,
Size en uygun sigorta teklifini sunalım.

Biz Size Ulaşalım

Aşağıdaki forma bilgilerinizi girerek size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo